Valentýnský dárek? Vydejte se spolu na láskyplný výlet

Oslavte letos svátek zamilovaných jinak než jen malou pozorností, kytkou a tradiční večeří při svíčkách. Máme pro vás 5 tipů na romantický pobyt, který si ve dvou skvěle užijete. Co třeba vzrušující chvíle na honosné lodi? Nebo koupel v pivní lázni? Překvapte svého milého či milou netradičním dárkem a okořeňte váš vztah zážitkem, na jaký budete ještě dlouho vzpomínat.

Pohupování na říčních vlnách v Praze

Rohan Boat Prague

Už jste někdy spali na lodi? Prožijte jedinečné večery a noci v hotelu Rohan Boat Prague, kotvícím na nábřeží pražského Rohanského ostrova. Uvnitř na vás čeká luxusně zařízená kajuta, výtečná kuchyně a wellness centrum nabízející klasickou finskou saunu, aromasaunu i masáže.

V hotelu Rohan Boat plovoucím na vlnách Vltavy se ubytujete jako běžní turisté, ovšem na výběr máte také z několika pobytů včetně valentýnského balíčku pro partnery. Dostanete v něm spaní v romantické lodní kajutě, bohatou večeři včetně nápojů dle libosti či možnost využití wellness procedur.

A kdyby se o vás náhodou pokoušely příznaky mořské nemoci, vyjděte si na pevninu poznávat krásy Prahy. V blízkém okolí hotelu objevíte celou řadu památek a zákoutí, jako stvořených k procházce ruku v ruce. Máte-li chuť na něco opravdu netradičního, hotel Rohan Boat Prague vás nezklame.

Designový unikát v Liberci, městě bílých tygrů

Pytloun Grand Hotel Imperial Liberec

Pokud vás voda neláká, a ještě jste nebyli v Liberci, máte právě o Valentýnu nejlepší šanci to napravit. Vydejte se spolu pod Ještěd a za svoji základnu zvolte nově zrekonstruovaný 4hvězdičkový Pytloun Grand Hotel Imperial. Hotel Pytloun Grand Imperial proslulý originálními pokoji navrženými předními českými designéry a architekty najdete přímo v centru Liberce.

Vedle dechberoucího interiéru vás uměním svých kuchařů uchvátí také zdejší hotelová restaurace Zlatý kohout. Pokrmy připravují zásadně z nejčerstvějších surovin a přímo před vašima očima. Z bohaté nabídky gurmánských specialit i tradičních jídel v moderním hávu si vybere každý milovník vynikající gastronomie.

Po chutné večeři, příjemně unaveni a plni dojmů z libereckých zajímavostí (pochopitelně i s návštěvou bílých tygrů v ZOO), si pak společně vychutnáte koupel ve vířivé vaně. Kvůli té už nikam chodit nemusíte, v Grand Hotelu Imperial je vířivka součástí každého pokoje.

Za přepychovým relaxem do Hluboké nad Vltavou

Wellness Hotel Diamant Hluboká nad Vltavou

Potrpíte si na luxus a nadstandardní služby? Zajeďte si na oslavu vaší lásky do Jižních Čech a ubytujte se v lázeňském Wellness Hotelu Diamant v Hluboké nad Vltavou. Budete spát jen pár kroků od světoznámého romantického zámku.

Na rozdíl od poměrně studených zámeckých komnat si veWellness Hotelu Diamant ovšem užijete především rozsáhlé hotelové wellness a spa centrum Aquamarine, kde vám zima rozhodně nebude. Těšit se můžete na bazén s vířivkou, saunový svět, solnou jeskyni, fitness, pestrou škálu různých koupelí, masáží i rituálů a celou řadu dalších příjemných aktivit.

Wellness Hotel Diamant pro vás k Valentýnu připravil cenově výhodný romantický pobytový balíček. Obsahuje spaní v překrásném vyzdobeném pokoji, 3chodovou večeři, speciální relaxační proceduru se společnou koupelí nebo neomezený vstup do wellness centra. Pro dokonalé odreagování od starostí všedního dne je Hluboká nad Vltavou ta správná adresa.

Jak omládnout? S láskou a pivem v Mžanech

Pivovar Lindr Mžany

Orosená sklenice, sněhobílá pěna, zlatavá tekutina s tím správným řízem. Kdo má rád pivo, ten si ho v Pivovaru Lindr ve Mžanech užije dosytosti a v mnoha podobách. Vypravte se i vy do venkovského pivovarského areálu, nacházejícího se jen pár kilometrů od Hradce Králové.

Součástí pivovaru je také wellness s pivními lázněmi jako stvořenými pro valentýnský odpočinek ve dvou. Po horké pivní koupeli citelně omládnete, budete mít lepší pleť i vlasy, odolnější imunitní systém a v neposlední řadě se díky ní zbavíte stresu. Aby byl zážitek dokonalý, patří ke každé dřevěné vaně samoobslužná pípa s vychlazeným mokem k pití.

Až si po “nachmelení” organismu zvenčí i zevnitř dostatečně odpočinete, můžete pokračovat v dalších ozdravných a relaxačních činnostech. K dispozici máte infrasaunu nebo bohatou nabídku různých masáží podle přání. Ochutnejte pivo doslova na vlastní kůži ve stylovém prostředí Pivovaru Lindr ve Mžanech.

A nakonec zpátky do pohádky do Sušice

Zámek Hrádek Sušice

Jste romanticky založení a rádi navštěvujete pohádková místa? Tak přesně vám bude vyhovovat poslední z našich valentýnských tipů. V hotelu Zámek Hrádek v těsném sousedství města Sušice budete mít pocit, že jste se ocitli o několik staletí zpět.

V hotelu Zámek Hrádek si vyberete ubytování podle svých představ a možností. Od venkovského pokoje pro nenáročné až po přepychově vybavenou místnost ve stylu francouzského rokoka s manželskou postelí s nebesy. Součástí areálu v podhůří Šumavy je také zámecké wellness, odkazující na tradici někdejších blízkých vodních a vzdušných lázní.

Přejeme vám krásné zážitky, ať už strávíte svátek Valentýna kdekoliv.

PS: Všechna ubytovací zařízení a další nabídku romantických pobytových balíčků najdete na stránkách www.Hotel.cz.