Kam vyrazit na dámskou jízdu? Doporučujeme wellness hotely!

Dámská jízda – to může být báječné odpolední posezení s kamarádkami u kávy nebo vína, pár hodin, po nichž se cítíte jako znovuzrozená. Zkuste si představit, že byste tento pocit ještě umocnila. Wellness, relax a beauty procedury, prvotřídní ubytování a kvalitní gastronomie v některém z našich lázeňských měst nebo v malebném hotelu uprostřed přírody, pár dní klidu a oddechu od všedních starostí, to zní jako splněný sen.

Vybrali jsme pro Vás pět výjimečných hotelů nabízejících ideální podmínky pro skvělou dámskou jízdu. Odpočívejte, nechte se rozmazlovat a hýčkat. Vychutnejte si bezstarostně strávený čas s kamarádkou. Určitě si to zasloužíte!

Odpočívejte v Karlových Varech jako filmová hvězda

V novém hotelu Spa Hotel Millenium ve vyhlášeném lázeňském městě Karlovy Vary si zaručeně odpočinete a na chvíli zapomenete na všechny starosti. Hotel se pyšní luxusním ubytováním, znamenitou gastronomií a také špičkovým zázemím pro komplexní relaxaci a regeneraci ve Spa & wellness centru s vodním a saunovým světem.

Spa Hotel Millenium - Karlovy Vary

Hledáte-li ideální místo pro dámskou jízdu, doporučujeme vyzkoušet některý z víkendových, vícedenních nebo týdenních relaxačních wellness pobytů ve Spa Hotelu Millenium. Můžete si podle libosti vybírat z mnoha zkrášlovacích a relaxačních procedur, např. různé masáže a zábaly, oxygenoterapii. Pobyt můžete také zpestřit návštěvou finské, parní a infra sauny, perličkovou i pivní koupelí nebo uvolněním v solné jeskyni se solí z Mrtvého moře a Himálají. Když si k tomu přidáte možnost ochutnat výtečné speciality v hotelové restauraci a večerní procházky po jednom z nejkrásnějších českých lázeňských měst – nezní to lákavě?

Dopřejte si komplexní restart v Mariánských Lázních

Cítíte se v poslední době pořád unavená a bez energie? Pak je pro Vás ideální volbou luxusní čtyřhvězdičkový Hotel Olympia v západočeském městě Mariánské Lázně, který nabízí speciální pobytové balíčky pro celkovou relaxaci a regeneraci těla i duše.

Olympia Hotel - Mariánské Lázně

Hotel Olympia se nachází jen pár minut od lázeňské kolonády s jedinečnou Zpívající fontánou. Hotel si zakládá na vysoké kvalitě ubytování, špičkových službách a široké nabídce lázeňských, kosmetických a relaxačních procedur. Vše je poskytováno ve vlastním Wellness&Beauty a Spa centru s parní a finskou saunou se solnými kameny a wellness bazénem.

K  návštěvě lákají dvě hotelové restaurace v řeckém stylu se specialitami mezinárodní i české kuchyně. Rozhodnete-li se pro dámskou jízdu právě v Hotelu Olympia v Mariánských lázních, zaručeně nebudete litovat. Po návratu domů všechny oslníte přívalem nové energie a životního elánu.

Užijte si kousek moře v Náchodě

Wellness Hotel Vyhlídka s okouzlujícím výhledem na nedaleké město Náchod a široké okolí nabízí svým hostům perfektní servis, osobní přístup a dokonalé zázemí pro odpočinek a relaxaci v krásném prostředí uprostřed přírody.

Wellness Hotel Vyhlídka - Náchod

Dámská jízda ve Wellness Hotelu Vyhlídka je vhodná pro ženy všech věkových kategorií, které si chtějí vychutnat kvalitní ubytování, vynikající kuchyni i víno a dopřát si wellness vysoké kvality. Po celou dobu pobytu můžete relaxovat v hotelovém bazénu se slanou vodou s protiproudem.. Dokonale uvolnit se můžete při návštěvě finské sauny nebo biosauny se solnou nebo aroma terapií. Možná Vás tu zlákají k vyzkoušení oxygenoterapie nebo zatoužíte po některé z  relaxačních masáží. Stačí si jen vybrat. Zkrátka ideální místo pro báječnou a pohodovou dámskou jízdu. Sdílené zážitky jsou vždycky lepší. Už víte, kterou kamarádku vezmete s sebou?

Naberte nové síly v nádherné přírodě Lužických hor

Okouzlující příroda, klid, pohoda a útulné ubytování v originálních apartmánech, které jsou vkusně zařízeny stylovým dřevěným nábytkem, k tomu navíc prvotřídní wellness a restaurace s vyhlášenými specialitami regionálního původu, to vše na Vás čeká v bezbariérovém čtyřhvězdičkovém  hotelu Apartmán-Hotel Jítrava. Hotel se nachází  v  příjemném prostředí Lužických hor.

Apartmán - Hotel Jítrava - Jizerské hory

Dámy si v hotelu Apartmán-Hotel Jítrava mohou dosyta užít stylové wellness centrum se saunou, parní aroma kabinou a vířivkou. V zimních měsících stojí za to vyzkoušet skandinávskou káď, horkou zahradní lázeň při venkovní teplotě –5 stupňů, která má blahodárné účinky na podporu přirozené imunity. Tato procedura patří k nejúčinnějším formám uvolnění stresu a relaxace.

Součástí hotelu je restaurace Hostinec U podkovy s bohatou nabídkou specialit, které jsou připravovány z masa místního chovu a bio zeleniny. Pochutnat si můžete i na delikatesách ze zvěřiny z místního soukromého revíru. Co víc si přát?

Vraťte se zpátky v čase v pohádkových Luhačovicích

Čtyřhvězdičkový Boutique Hotel Radun je jedním z ubytovacích klenotů největších moravských lázní Luhačovice. Jedinečnou atmosféru hotelu podtrhuje prostředí funkcionalistické vily z třicátých let minulého století, které se vhodně snoubí s kvalitním vybavení.Na všech pokojích najdete elegantní nábytek na míru i zdravotní matrace.Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti lázeňského parku se známým minerálním pramenem Aloiska a má ideální polohu pro příjemné procházky v okolí.

Boutique Hotel Radun - Luhačovice

Pro všechny ženy, které si zaslouží zážitkovou relaxaci nejvyšší kvality, doporučujeme zvolit si pro dámskou jízdu Boutique Hotel Radun. Vychutnáte si zde pocit dokonalého pohodlí a maximálního komfortu. Vstřícný profesionální personál se o Vás postará na nejvyšší úrovni. Hotelové wellness centrum s názvem Prožitkový klub Vám nabídne luxusní masáže, zábaly, inhalace, vodoléčebné terapie i privátní finskou saunu s odpočívárnou.

Ve stylové prvorepublikové restauraci okusíte české i mezinárodní speciality. Pokrmy dokonale umocní párování s kvalitními výběrovými víny. Po obědě či večeři můžete okusit výborné kávové menu. Dámská jízda v tomto stylu je životním zážitkem, na který se nezapomíná!

 

Mnoho dalších zajímavých pobytů můžete nalézt na webových stránkách společnosti Hotel.cz.  Uděláme vše pro Vaši spokojenost!