Recenze HOTEL BRNO

Hotel a jeho pokoje jsou ve velmi špatném stavu. Naše hodnocení odpovídá spíš kategorii studentská “*” ubytovna. Koberec prošlapaný zhruba v roce 1979 byl překryt na nejhorších místech jiným, v roce 2010 prošlapaným úplně stejně. Nevěřil bych, jaká sbírka tělesných i jiných tekutin se může nacházet na “látkových potazích postelí”. Baterie v koupelně špinavá, rezavá a z mřížky ve sprchovém koutu na Vás vypadávají chuchvalce prachu.

Služby hotelové restaurace taktéž famózní. Objednal jsem si hovězí polévku. Přínesli mi zvláštní chemicky ochucenou vodu s nudlemi a kupovanými knedlíčky. Opravdu jsem se snažil tuto “věc” zkonzumovat ale po třetím soustu jsem s obavou o své zdraví lžíci raději odložil. Číšník, vzhledem i vystupováním z roku 83, na mojí poznámku, “být polévka slaná ještě o trochu více, jedná se o krystalickou sůl a bude v ní stát lžíce” opětoval, že on ji měl a docela mu chutnala. Snažil se mne přesvědčit k ochutnání dalších pokrmů, ale – vzhledem ke skladbě jídelního lístku (jedno maso na 100 zbůsobů, jednou se sýrem, podruhé s broskví …) a vrchol krabí maso (samozřejmě bez kraba) – jsem ho pouze požádal o malé espresso (picollo) s mlékem, že budu max. spokojený.
Po 5 minutách mi přinesl velký kýbl (velký hrnek) plný hnědé nedobré vody. Polovina hrnku zapatlaná od spařené kávy. Na mojí otázku “vždyť jsem chtěl přeci malé presso” odpověděl, že většinou chtějí všichni větší…. :D
Již po příjezdu do hotelu jsem se ptal do kolika je otevřená hotelová restaurace. Podle lidí, prý, do 10-11.00.
Bylo mi řečeno, že se mi určitě nestane (jako v jiném brněnském hotelu) že budou ve 21.30 zvedat židle. Ano to se mi nestalo… židle byly ve 21.30 sice na zemi, v restauraci 20 lidí ale já jsem malé pivo se slovy toho samého číšníka “Zavíráme”, nedostal…
Vzhledem k tomu že v Praze stojí **** hotel stejnou částku jako tento “dům hrůzy” poměr cena – kvalita nelze hodnotit jinak než naprosto nedostatečně!
Závěrem, služby hotelu jsem samozřejmě reklamoval a získal alespoň symbolickou slevu…

více o hotelu HOTEL BRNO

Příspěvek byl publikován v rubrice Recenze Hotelů. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář