Recenze Zimní lázně ***

V prospektu na internetu se NIKDE nedočtete, že všechny služby jsou poskytovány mimo objekt s výjimkou solné jeskyně. Vrcholem je dvacetiminutový výlet do sauny spojený s pátrací akcí uvnitř “zámečku”.
Když během saunování přijde déšť a vy s takovými výlety předem nepočítáte, tak je to zpět na taxi. O to větší vztek vás popadne, když vidíte, že jiná sauna je sotva 40 m od Zimních lázní.
Co prodcedura, to jiný dům. Myslím, že by bylo solidní tuhle ” MALIČKOST” alespoň naznačit do popisu hotelu a služeb. Představte si, že si pobyt objedná někdo s horšími možnostmi pohybu apod.
Bohužel další zklamání čeká v jídelně. NULOVÁ!!!!! možnost výběru jídel. Prostě tohle máme a buďto to sníš, nebo máš smůlu. Chceš si vybrat avizovaný salát? Máme jediný. Máš žízeň? …. dej si údajně vitamínový nápoj v PLASTOVÉM kelímku a s varováním, že denní dávka jen 300ml ( co kdyby měl někdo chuť a zvýšil náklady větší spotřebou). Možná tomu nevěříte, ale skutečně jediná možnost pití je z kelímku, jaký dávají někde v bufetu na nádražích a u stánku na pouti. Vedle stolu vlhká zeď s počínající plísní.
Ubytování? Pokoj čistý. Měli jsme ale smůlu………. Přízemí a do ulice, takže kdokoli šel okolo, mohl se pohodlně podívat, kdo že to tam bydlí a co zrovna dělá. A nebo si zatáhni závěs a i ve dne rozsviť!!!!

Ještě se divíte mému hodnocení? Všechno tohle je pravda. A to ne v roce 1958 ale 2010 a uprostřed Evropy.

Nechce se mi věřit, že si troufnete tohle otisknout, ale jsem v tuhle chvíli tak rozčarovaný, že mi nedalo abych Vám to nenapsal. Pokusím se na internetu najít místo, kam by se to dalo zveřejnit bez cenzury.


více o hotelu Zimní lázně ***

Příspěvek byl publikován v rubrice Recenze Hotelů. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář