Spa.cz již také v Maďarsku a Slovinsku

Liberec, 2.4.2009

Portál Spa.cz, který se zabývá internetovými rezervacemi ubytování v hotelech s lázeňskými a wellness službami, rozšířil od 1. dubna 2009 svou nabídku. Po České republice, Slovensku a Polsku míří Spa.cz také do Maďarska a Slovinska, kde zatím plánuje spolupráci s přibližně patnácti hotely v každé zemi.

Spa.cz nabízí uživatelům online katalog lázeňských zařízení s možností objednat si lázeňské a wellness balíčky, zároveň zajistí veškerou administrativu spojenou s objednávkou. V současné době je na Spa.cz téměř 400 balíčků spojujících ubytování, stravování, lázeňské a wellness služby. Ambicí portálu je zajistit služby klientům po celé Evropě a zapojit do projektu také lázeňská a wellness zařízení v Rakousku a Německu.

Portál Spa.cz patří do rodiny společnosti HOTEL.CZ a.s., která je provozována českou internetovou firmou MITON CZ. Dalšími weby společnosti zaměřenými na ubytování jsou Turistik.cz a Hotel.cz. Turistik.cz se specializuje na vyhledávání a rezervace ubytování střední a nižší kategorie, Hotel.cz nabízí vyhledávání ubytovacích zařízení vyššího standardu. Weby společnosti HOTEL.CZ a.s. navštíví denně až 20 000 uživatelů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Spa.cz, Tiskové zprávy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář