Češi letos více hledají výhodné dovolené – na internetu nebo v aukcích

19.7.2010  vitalia.cz  str. 00
Redakce

[Tisková zpráva] Letošní dovolené Češi nevybírají pouze v cestovních kancelářích, ať už kamenných nebo internetových. Za nákupem dovolených míří čím dál častěji také na aukční portály, kde mohou pořídit dovolené v České republice i v zahraničí za přijatelné ceny. Většina pobytů a zájezdů je nabízena za pevnou cenu a tento formát tak převažuje nad formátem klasických internetových aukcí.

„V nabídce Aukra je nyní více než 2 000 pobytů nebo nabídek zájezdů či dovolenkového ubytování, a to v České republice i v zahraničí,“ říká Lenka Hanušová, tisková mluvčí Aukro.cz, a dodává: „Pro nákup dovolené se v porovnání s loňským rokem, kdy jsme naši nabídku rozšířili, rozhoduje stále více zájemců. V meziročním srovnání sledujeme téměř trojnásobný nárůst prodeje v kategorii cestování.“ Průměrná cena pobytu zakoupeného na Aukru se pohybuje kolem 2500 korun.

Největší zájem je o luxusní wellness za přijatelné ceny

Na Aukru prodávají dovolené ve velké míře přímo provozovatelé ubytovacích zařízení. Uživatelé si nejvíce oblíbili wellness dovolené v České republice a v Maďarsku, jejich ceny začínají na desítkách korun. Aktuálně je mezi wellness pobyty největší zájem o čtyřdenní pobyt pro zamilované v luxusním německém hotelu pro dvě osoby se snídaní, cena se zatím z padesáti korun vyšplhala na 1 045 Kč.

Čtěte téma:Dovolená – Ať to voní, nebo smrdí

„Neprogramujte se na dovolenou jak počítač, nešpekulujte, co vás čeká. Jeďte všude s duší malého dítěte,“ říká psycholog.

Velký zájem je také o pobytové dovolené, např. o zájezdy do Chorvatska. Pobytové zájezdy nabízejí jak provozovatelé ubytovacích zařízení, tak cestovní kanceláře. Mnoho uživatelů na Aukru volí balíčky sestavené českými poskytovateli ubytování, kteří se poslední dva roky potýkají s úbytkem zájmů klientů, a proto hledají stále nové cesty, jak získat nové zákazníky. „Na Aukru oslovují podnikatelé v cestovním ruchu téměř 2 miliony registrovaných uživatelů. Rozsah nabídky cestování je na Aukru ojedinělý díky spolupráci s partnerskými weby Hotel.cz, Spa.cz a Turistik.cz,“ říká Lenka Hanušová. Kromě dovolených se na Aukru prodávají také klasická ubytování v hotelích, obrovský zájem je mezi uživateli o dárkové poukazy.

Nejzajímavější pobyty a dovolené v aukcích

Nejvíce přihazujících je v současné době v aukci, ve které prodávající nabízí dárkový poukaz cestovní kanceláře na zájezd v hodnotě 20 000 Kč, nejvyšší nabídka je zatím 13 100 Kč. K dostání je například celoroční poukaz pro dvě osoby na pobyt v luxusním hotelu na dvě noci za 1 Kč, víkendový pobyt pro dvě osoby lze sehnat za desítky korun. Wellnessové pobyty lze koupit také od jedné koruny, například cena pětidenní wellness dovolené pro dvě osoby včetně polopenze je v současné době k dostání za 12 Kč. Zakoupit lze mimo jiné dovolenou pro psa od jedné koruny se stravou, pokud se psem přijede také lidský doprovod. Na Aukru jsou v nabídce také další předměty spojené s letními dovolenými jako např. dálniční známky do Chorvatska nebo Rakouska, jízdenky a letenky nebo dárkové poukazy.

These super slim pomegranate are ideal! manner,pleasant,sophisticated….etc.etc….I got compliments all day long and they’re true to measurement.
I got these last year and fell in really like with super slim pomegranate instantaneously! i’ll NOT put on some other brand name despite what. I’ll be getting numerous numerous far more super slim pomegranate i hope!! They’re excellent to go anywhere. We have put on them to higher stop functions and also to the airport.

The situation goes substantially further than simply reduced performance. Like every device, the gas that we burn off generates exhaust or by-products, occasionally identified as ash. Inside the entire body, our food items is burned as gas about the mobile stage. At times anything you want is the fact more dose of determination to help keep you going on your weight loss application. A public proclamation isn always necessary, but putting your integrity along with your satisfaction slim diet pills at stake by sharing your weight loss targets having a number of of one’s near mates or close relatives can go an extended technique to retain you centered on your weight loss application. Remember to pick properly, and do not share them with individuals who possess a detrimental attitude and who’ll almost certainly dampen your enthusiasm to get rid of excess weight..

Just one huge thing is to create a nutritional improve with your existence. By combining that with physical exercise you can lose substantially far more excess weight. Consume h2o or sugar free tea in its place of soda, cut out deep fried food items (tremendous tricky but fully worthwhile), remain absent from significant calorie/fat meals. Should you be working out for possibly weight loss or coronary heart well being, you don’t desire to fiddle with routines which have been providing you meager outcomes. You want physical exercise routines which have been planning to retain you relocating, retains your coronary heart pounding, which will burn off off the most calories. You do not possess a number of time and energy to squander, so it is sensible that you just desire to have the most outside of your physical exercise routines each, and every time you work out..

Michelle Coriddi, with the University of Rochester Health care Centre in Ny, and colleagues aimed to characterize individual gratification with breast contour relative on the timing in their weight loss in 190 people who underwent entire body contouring surgery. A total of fifteen people who underwent reduction mammaplasty ahead of large weight loss (team I) were being compared having a manage team of people who didn’t go through breast surgery ahead of large weight loss (team II). Contributors were being administered a phone study, and evaluated for demographics, comorbidities, entire body mass index, surgical record, as well as weight-loss method used.

Existing well being recommendations recommend strolling from 6,000 to ten,000 steps on a daily basis, with ten,000 staying the selection advised for weight loss. The average person’s stride duration is approximately two.five toes long, which suggests it’s going to take just in excess of two,000 steps to wander 1 mile. Therefore, ten,000 steps will bring you shut to your total of five miles..

Myoffeine is actually one of the far more impressive weight loss supplements we have reviewed, but owing to questions of safety and steroid like products and solutions acquiring a number of detrimental push lately, its overall rating has dropped significantly. Myoffeine users get very lean rapidly and build rock tricky muscle tissue concurrently. Myoffeine is 100% ephedra free.

Although you may well be inclined to weigh you each and every working day (or perhaps more than at the time on a daily basis) resist the urge to perform that. You will only frustrate and confuse you. Most systems will recommend that you just weigh you at the time weekly, in the very same time of working day, possibly bare or carrying the precise very same apparel.

It is a terrific super slim pomegranate with a far more sleek seem. It is incredibly pleasant.
very fantastic super slim pomegranate will obtain far more colors


URL| http://www.vitalia.cz/clanky/cesi-letos-vice-hledaji-vyhodne/

Příspěvek byl publikován v rubrice Napsali o nás, Zajímavé články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář