Načerpejte zdraví a krásu

16.4.2010  zena.centrum.cz  str. 00  Relax & wellness

Deštivé dny nepřejí vaší jarní proměně, jak jste si plánovala? Zkuste wellness nebo lázeňský pobyt.

Určitě chcete být i na jaře krásná a pro získání dobré kondice po zimním období nasadíte své nejlepší zbraně. Načerpat nové síly a zbavit se jarní únavy můžete nejen v tělocvičně, ale příjemněji díky wellness nebo lázeňským procedurám.

Ani kvůli několika kilogramům navíc se nemusíte zaměřit jen na dietu, ale za zkoušku rozhodně stojí redukční pobyt. Pro své zdraví a krásu najdete spoustu možností na internetu.

Co třeba wellness balíček v Jánských Lázních s masážemi a rašelinovými zábaly? Nebo snad solné jeskyně v Jáchymově?
Možná Vás bude nejvíc lákat sportovní víkend v Krkonošších.

Jednoduchou a snadnou variantou je nákup pobytu na internetu. Pokud jste to ještě nikdy předtím nezkoušela, není se čeho bát. V klidu si sedněte k počítači a začněte hledat třeba na populárním portálu Aukro.cz.

Právě tady objevíte v kategorii cestování pobyty přesně na míru – relaxační, víkendové, redukční či wellness, a to v lázních nejen u nás. Koupele, masáže, zábaly, terapie či jiných lákavých způsobů relaxace včetně ubytování a dalšího servisu můžete na Aukru vybírat z více než 650 nabídek.

Při výběru pobytu na Aukru si nezapomeňte přečíst hodnocení, která prodejce Vámi vybraného pobytu získal od dalších nakupujících. Podle komentářů si vytvoříte jasnou představu o jejich spokojenosti, rychlém jednání a průběhu celé transakce a na základě toho vybraný pobyt koupit.

Na Aukru ho můžete pořídit za pevnou cenu, ale také vydražit. Řada prodejců nabízí aukce pobytů s počáteční cenou od 1 koruny, svou jarní relaxaci můžete pořídit za příznivou cenu.

Kromě nabídky na Aukro.cz se můžete podívat na stránky spa.cz. Portál nabízí stovky lázeňských balíčků a wellness programů v mnoha českých, slovenských ale i rakouských, polských, maďarských nebo slovinských hotelech a lázeňských zařízeních.

Mezi balíčky nechybí léčebné, relaxační a redukční pobyty, programy pro seniory nebo dámské víkendy a další. Samotná objednávka je velmi jednoduchá. Navíc si na ubytovacích portálech hotel.cz nebo zmíněném Spa můžete přečíst zkušenosti ostatních hostů.

Pokud plánujete vyrazit do lázní, nebojte se výběru pobytu na internetu. Výběr i nákup je velice jednoduchý a pohodlný. Nemusíte mít žádné obavy ani v případě reklamace. Reklamační postupy a garance jsou u objednávek přes internet naprosto stejné jako v kamenných obchodech.

URL| http://zena.centrum.cz/volny-cas/relax-wellness/2010/4/16/clanky/nacerpejte-zdravi-krasu/

Příspěvek byl publikován v rubrice Napsali o nás, Zajímavé články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář