Personální změna v Aukro.cz

29.7.2010  Kariera.iHNed.cz  str. 00  Kariera.iHNed.cz
Zdena Bočarovová

Dosavadní výkonná ředitelka společnosti Aukro s.r.o. Pavlína Zábojníková se nově stala regionální ředitelkou pro ČR a SR.

Kromě českého a slovenského Aukra přebírá zodpovědnost za všechny online servisy v českém portfoliu, do kterého patří inzertní motoristický server otoMoto, nákupní rádce Heuréka, realitní server Bezrealitky.cz a weby pro cestování a turistiku Hotel.cz, Spa.cz, Turistik.cz a Hory.cz.

Na pozici regionální ředitelky bude mít za úkol další posilování tržních podílů jednotlivých online služeb a rozvoj aktivit v oblasti e-commerce. Pro Aukro pracuje Pavlína Zábojníková od dubna 2007, ve vrcholném managementu společnosti působí od loňského června.

Pavlína Zábojníková vystudovala Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně, obor Ekonomika a management. Po jejím absolvování pracovala jako projektová manažerka u Evropského sociálního fondu, kde měla na starost národní projekty v rámci Operačního programu Rozvoj lidských zdrojů. Hovoří anglicky a německy. Jejími zájmy jsou cestování a sport.

URL| http://Kariera.iHNed.cz/c1-45315900-personalni-zmena-v-aukro-cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavé články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář