Boutique & design hotely pro každého

Velké neosobní hotelové komplexy vám nahánějí hrůzu? Dáváte přednost stylovým hotelům, kde na vás dýchne neopakovatelná atmosféra? Boutique a designové hotely jsou v poslední době velkým trendem. Snoubí se v nich luxus a nejvyšší kvalita služeb společně s vyladěným a často netradičně řešeným interiérem.

Pojďte si prohlédnout výběr designových a boutique  hotelů pyšnících se jedinečný stylem a úžasným geniem loci.

Stylové bydlení v Moravských Benátkách

V samotném srdci Telče se nachází Chornitzerův dům. Budova, ve které se snoubí gotika a baroko v exteriéru a moderní designové prvky v interiéru. Stačí opustit svůj stylový pokoj a okamžitě se ocitnete obklopeni krásou historických staveb, které si svoji unikátní architekturou vydobyly místo na seznamu památek UNESCO.

Na své si zde přijdou také cyklisté. Telč je obehnána velkým množstvím cyklostezek. Ať už se unavíte na kole nebo při obdivování architektury, můžete své síly opět načerpat v okrasné zahradě anebo z terasy obdivovat úžasné pohledy na město. Milovníci vína naopak mohou okusit výběr z těch nejlepších vín v soukromém gotickém sklepě, který se nachází přímo pod hotelem.

Ti, kteří si ovšem chtějí vychutnat ten pravý luxus musí vyzkoušet apartmán, kde je pro vás připravena masážní vana, krb a milovníci filmů jistě ocení domácí kino. Ne nadarmo se penzion Chronitzerův dům pyšní vysokým hodnocením nejen od českých, ale i zahraničních hostů.

V zajetí moderního designu pod Ještědem

Čtyřhvězdičkový Pytloun Grand Hotel Imperial v Liberci je prvorepublikovou stavbou oděnou do nového hávu. Vaše srdce si zde získají originálně navržené pokoje, které jsou výkladní skříní soudobého designu.

Součástí hotelu je také vyhlášená restaurace Zlatý Kohout. Místní kuchaři přímo před vašima očima připraví jídlo z těch nejčerstvějších surovin. Pro opravdové gurmány je připraveno čtyřchodové degustační menu doplněné o výběr skvělých vín.

Ať už se unavíte výstupem na Ještěd nebo prohlídkou ZOO s proslulými bílými tygry, tak nemusíte smutnit. Svoji osobní relaxační zónu máte na dosah ruky. Každý z pokojů je vybaven vířivou vanou, která vám pomůže dostat se opět do pohody. Případně si můžete vychutnat masáž přímo ve vašem pokoji.

V centru Prahy na dobré adrese

Co by kamenem dohodil od Pražského hradu, v proslulé Nerudově ulici, se nachází Design hotel Neruda. Originalita tohoto místo na Vás dýchne ihned při vstupu. Každý pokoj je totiž originál a svou unikátnost do nich otiskl slavný architekt Bořek Šípek.

Hotel je ideálním výchozím místem pro objevování krás Prahy. V blízkém okolí se nacházejí ty největší krásy od Katedrály sv. Víta, přes Loretu, po Karlův most.

Romantické duše si mohou zapůjčit piknikový koš přímo v recepci a užít si piknik na nedalekém Petříně. Dobrým jídlem večer teprve začíná, a proto si svou romantiku můžete prodloužit v relaxační zóně s širokým výběrem masáží a spa procedur.

Objevte Prahu v doprovodu pana Bohéma

Jednoduchost a čistota, to je hlavním mottem Hotelu Bohem Prague. Své si zde najdou především ti, kteří hledají klidné, ale komfortní ubytování. Unikátním designovým prvkem, který zaujme každého návštěvníka, je světlo imitující zatmění měsíce, nacházející se v každém pokoji.

Možností, kam se z hotelu vydat je mnoho. Stačí pár kroků z hotelu a objevíte se přímo v zahradě Kinských, která navazuje na Petřín. Ti, kteří se nebudou moci rozhodnout, která zákoutí Prahy objevit, se mohou obrátit na pana Bohéma. Tento charismatický elegán je trvalým hostem hotelu a rád bude Vašim průvodcem Prahou.

Večer pak můžete probudit své vnitřní dítě a zúčastnit se laser game. Pokud ovšem dáváte přednost poklidnějšímu večeru, tak je pro Vás připraven k dispozici je bar, kde můžete zchladit svou žízeň.

Dovolená v Rajské zahradě není hřích

Příjemný pohled z vrcholu skály na řeku Metuji a obepínající údolí si budete moci užít z oken Hotelu Rajská zahrada. Ten se nachází v těsné blízkosti historického náměstí Nového města na Metují.

Díky svému umístění je výborným místem pro objevování podhůří Orlických hor. Výlet do Babiččina údolí anebo přírodní rezervace Peklo je jeden z mnoha způsobů, jak příjemně strávit odpoledne.

Pokud by počasí přeci jen nepřálo výletům, můžete snadno ukrátit svůj čas v luxusním fitness, který je součástí hotelu.  K relaxaci po náročném dni dobře poslouží wellness nebo relaxační masáž dle výběru.

Dobré jídlo si pak budete moci vychutnat s výhledem na meandr řeky Metuje. Přeci jen jste se právě ocitli v Rajské zahradě.

Pobyt v Českém Krumlově ve stylu rockových hvězd

Pokud jste fanoušky Johna Lennona nebo Davida Bowieho, tak byste se měli rozhodně ubytovat ve Ville Beatika v Českém KrumlověTato čerstvě zrekonstruovaná prvorepubliková vila totiž nabízí pokoje zařízené ve stylu předních hudebních hvězd, a to všechno s výhledem na krumlovský zámek a staré město.

Hotel se nachází na vyvýšenině nad starým městem. Je situován na rozhraní města a přírody. Díky tomu se budete moci vydat objevovat krásy Českého Krumlova, tak si vychutnat uklidňující přírodu okolních luk a lesů.

Pokud ovšem budete svůj čas chtít trávit trošku aktivněji, tak v recepci hotelu pro vás rádi zařídí výlet na člunech nebo vám zapůjčí kolo či koloběžku. Pro opravdové romantiky je připravena vyjížďka na koních.

Pokud vás některý z těchto designových skvostů zaujal natolik, že plánujete výlet či dovolenou, nezapomeňte si pobyt včas rezervovat na Hotel.cz